Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

2015 yılında kurulan Rollser Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tecrübeli kadrosu sayesinde kısa zamanda sektörde önemli konuma gelmiştir. Şirket üretim odaklı işletmeler için özel tasarım makineler ve üretim hatlarının tasarım ve üretimini gerçekleştirmektedir. Bu hat ve makinelerden bazıları şunlardır; Rulo sac açıcı, Servo sac sürücü, Doğrultmalı servo sürücü, Rollform hatları, Rulo sac boy kesme hattı, Rulo sac dilme hattı ve Profil delme makinalarıdır. Rollser, üretim odaklı işletmelerin sektördeki yegâne yardımcısıdır. Bu sloganla yola çıkan şirket makine üreticilerin gerek makine desteği ile gerekse üretim süreç yönetimindeki tecrübesini paylaşıp üretim süreçlerinin makineleşmesi ve üretim sürecinin hızlandırılması konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

İLETİŞİM

Havalandırma Profilleri için Roll Form Hattı İmalatı

Havalandırma Profilleri için Roll Form Hattı İmalatı
  • 05 Şubat 2022, 03:41

Havalandırma Profilleri için Roll Form Hattı İmalatı

 Alınan teklifler içinde en yüksek biz kaldık. Ayrıca en yakın tekliften %30 oranında daha fazla bir rakam çıktı. Akabinde aldıkları teklifleri değerlendiren müşterimiz yüzyüze görüşmek için firmaları davet etti. Sonuç olarak bizde karar kıldı bunun en büyük nedenlerinden biri verdiğimiz teklif ve içerik olarak diğerlerinden çok daha profesyonel çok daha kaliteli malzeme anlayışından kaynaklanmaktadır. Ayrıca sunmuş olduğumuz teklifte 2mm ile 4mm arası sacları çekebilecek.

32 farklı ölçüdeki ürünü sorunsuz ve hızlı şekilde üretimini sağlayacaktı. Vermiş olduğumuz teklifte rulo açıcı, doğrultmalı servo sürücü, delik dekme ve boşaltma kalıbı, eksantrik pres, rollform makinesi uçar makas sistemi ve boşaltma konveyörünü içermekteydi. Bu tarzda bir Rollform makinesi Türkiye' de ilk defa denenen bir hattı. Rollform makinesi linear kızaklı bir platform üzerinde hem genişlik ayarlı hemde sabit makara sistemli ayrı ayrı iki adet makineden oluşmaktaydı.

Zor bir proje idi tasarımından imalatına kadar çok zordu ama biz Rollser olarak zoru seven başarılamayanı başaran anlayışa sahibiz. Rollform hattımız uzun zamandır sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Müşterimiz şu sıralar çok yüklü miktarlarda siparişler almış olup rollform hattını kapasitesinden çok fazla çalıştırmaktadır. Ayrıca Rollform hattından memnun kalan müşterimiz farklı figürlerdeki rollformlar içinde görüşmelere başlamış bulunmaktadır.

Rollser her zaman daha iyisi için makine yapar. Sadece makine yapmak için makine yapmaz....


Etiketler :
Paylaş :

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM