Pres Besleme Sistemleri

Pres Besleme Sistemleri

Pres besleme sistemleri, Rollser özel pres besleme seçenekleri ile standart modellerin haricinde müşterilerin gereksinimlerine ve isteklerine uygun ürünler tasarlayıp üretmektedir. En uygun fiyat garantisi mentalitesi ile satışlarına devam eden rollser, satış sonrası destek sürecinde de her zaman müşterilerinin yanında!

Pres besleme sistemleri Üretim hatları, makinalar teknik yardımcı sistemleri gibi imalat sektörünün en mühim ve hassas kısımları üzerinde çalışmakta ve tüm bu tarz şeyleri lüzumlu mühendislik kriterlerine bakılırsa en kaliteli biçimde üretim yapmaktadır. Bugün yaptığımız birçok inceleme ve emek harcamalar yardımıyla ürettiğimiz makinalarda imalat sürelerini kısaltarak siz müşterilerimize en çok miktarda hasılat, nitelik ve güven sağlamaya çalıştık. Pres Besleme Sistemi; rulo açıcıların ve sürücülerin oluşturduğu, düz sacı istenilen forma getiren presi besleyecek olan sistemin tümüne denilmektedir. Rollser pres besleme sistemlerinde geniş ürün yelpazesine sahiptir. Pres besleme sistemlerinde uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Ürünlerin basit monte edilmesi ve kullanımının rahat olması avantajlarından biridir. Rollser farklıyla tasarlanan pres besleme sistemleri en az fiyat karşılığında en çok verimi elde etmenizi sağlar. Rollser yılların vermiş olduğu tecrübesine dayanarak kaliteli üretimin öncüsü olmaya devam ediyor. Rollser müşterilerine satış sonrası da teknik destek ve servis hizmetleri vermektedir.

Rulo Açıcı Gruplarımız

* Mekanik Rulo Açıcılar

* Frenli Rulo Açıcılar

* Hidrolik Rulo Açıcılar

* Yatay Tip Rulo Açıcılar

* Çift Kafalı Rulo Açıcılar


Başlıca Sektörler

* Sera Sistemleri

* Otomotiv Sektörü  

* Elektrik Enerji Sistemleri

* İnşaat Teknolojisi

* Basınçlı Tank – LPG Sistemleri

* Mutfak Araç ve Gereçleri

* Mobilya Aksesuarları

Servo sürücü makinelerimiz genel olarak alüminyum saclarda, bronz saclarda, pirinç saclarda, paslanmaz saclarda, siyah, dkp vb. tip saclarda istenilen hassasiyet ve hızlarda görevini ifşa etmektedir. Hassas ve hızlı sürücü teknolojisine sahip olmak istiyorsanız Rollser’ i tercih etmelisiniz. Yılların makine tasarımı ve imalat tecrübesini müşteri ayırt etmeksizin sınırsız şekilde yansıtan firmamız, teknolojisini her zaman daha da ileriye taşıyabilmek için gerekli geliştirmelerini asla arka plana atmamıştır.

pres besleme sistemleri

Doğrultmalı servo sürücü temin ettiğinizde ayrı ayrı sürücü ve doğrultucu temin etmeniz gerekmez. Doğrultmalı servo sürücüler sürmek istediğiniz sacın kalitesi, kalınlığı ve genişliğine göre tasarlandığı için hassas doğrultma ve sürmeyi elde eder. Yüksek devir çözünürlüğüne sahip servo motor ile donatılan bu ürünler üretim hatlarınız için uzun ömürlü ve dayanıklı iş gücünüz olacaktır. Bütün sürücü çeşitlerimizde müşteri taleplerine göre tasarım değişiklikleri yapılabilir. Sisteminizin ihtiyacı olan sürücü tipinin belirlenmesi ve fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

Başlıca Uygulama Alanları

*LPG tüpü üretim hattı

*Mutfak evyesi üretim hattı

*Tencere ve tava üretim hattı

*Sera Sistemleri

*İnşaat Teknolojisi

*Elektrik Otomasyon Hatları

Firmamız, rulodan açılan sacın doğrultulması için gerekli tip ve özellikte makine imalatı yapmaktadır. Fiyat ve ürün özellikleri için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.